Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK

Downloads: 32 Category : Medical
by: Requires: Android 4.1 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3.00 out of 5)

Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży Description


Here we provide Moja ciąża z eDziecko.pl – porady i wiedza w ciąży Apk Dowmload "Aplikacja „Moja ciąża” przeprowadzi Cię przez niezwykły czas ciąży: od pierwszych dni aż do porodu. Tydzień po tygodniu, we wszystkich trzech trymestrach możesz na nią liczyć. Zawiera praktyczne porady ciążowe, filmy, zdjęcia i funkcje pomagające na bieżąco obserwować rozwój Twojego dziecka. Dowiesz się o czym świadczą sygnały wysyłane przez Twój organizm w trakcie ciąży. Przyjemny interfejs sprawi, że korzystanie z aplikacji będzie naprawdę łatwe i przyjemne.

Opiekunem merytorycznym aplikacji „Moja ciąża” jest ginekolog-położnik, dr Grzegorz Południewski, który wraz z nami odpowie na wszystkie pytania i pomoże rozwikłać ciążowe problemy.

W aplikacji Moja Ciąża znajdziesz wiele przydatnych funkcji:

KALENDARZ CIĄŻY
Obserwuj jak rośnie dziecko w kolejnych tygodniach ciąży. Oglądaj zdjęcia i filmy, z których możesz dowiedzieć się jakie zmiany Cię czekają i czego powinnaś się spodziewać. Sprawdź aktualny tydzień ciąży i zapisz wyznaczony termin porodu.
KALKULATOR WAGI
Możesz kontrolować swoją wagę, która ma ścisły związek z prawidłowym rozwojem płodu. Kalkulator pozwoli Ci też przewidzieć jak się będzie zmieniała Twoja waga w nadchodzących tygodniach ciąży.
ORGANIZER
Pomoże Ci w zapamiętaniu wszystkich ważnych spraw, m.in. wizyt lekarskich, badań i planowanych zakupów. Podpowie też jak skompletować torbę do porodu i wyprawkę dla dziecka. W kategorii PLAN DNIA znajdziesz SKLEP z proponowanymi przez nas artykułami ciążowymi.
IMIENNIK
Znajdziesz w nim listę imion, która pozwoli wybrać to jedno, właściwe. Możesz również przeglądać rankingi, dodawać imiona do ulubionych i sprawdzać daty imienin.
OFFLINE
Moja Ciąża działa również w trybie offline. Nadal poinformujemy Cię o ważnych sprawach związanych z ciążą.

Prezentowane w aplikacji Moja Ciąża treści, w tym treści pochodzące od specjalistów z zakresu medycyny mają charakter edukacyjny i nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z lekarzem. Niezależnie od zapoznania się z tymi treściami, sugerujemy bezpośrednią konsultację z lekarzem."
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

1 gwiazdka dlatego ze ta aplikacja pokazuje że jestem tydzień dalej w ciąży niż w rzeczywistości! Dodam też, że pisanie kobiecie w ciąży ze powinna zrzucić wagę gdy jest może 0.5kg od zalecanej wagi jest conajmniej nie na miejscu... raz, że odchudzanie jest nie wskazane, a dwa powinno się wziąć pod uwagę, że jeśli kobieta była wysportowana z założenia może ważyć wiecej niż "średnia". Poza tymi 2 dużymi wg mnie wadami, reszta aplikacji zasługuje na pochwałę

Download Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży APK File

Download Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.1 and up
  • File Name: Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży.apk
  • Downloads: 32
  • Version : 2.0.12
  • Category : Android Medical App

Old Versions Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży

What's New in Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży

  • 1. Nowy, odświeżony wygląd aplikacji.2. Nowy dashboard, który wyświetla wszystkie najważniejsze informacje. Możesz sprawdzić, na jakim etapie jest ciąża, jakie są ostatnie pomiary wagi, czy w kalendarzu są nadchodzące wydarzenia, czy listę ulubionych imion z imiennika.3. Dodatkowa nawigacja pozwalająca na przechodzenie między modułami bez konieczności wracania na dashboard.4. Nowy sposób dodawania i sprawdzania wagi oraz wykresy wagi.5. Łatwiejsze przechodzenie pomiędzy poszczególnymi TC.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży

Comments Moja ciąża z eDziecko.pl - porady i wiedza w ciąży