Kelime Oyunu APK

Downloads: 32 Category : Word
by: Requires: Android 4.4 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Kelime Oyunu Description


Ikinci kez bilemediğimiz zaman hemen puan kaybedilmesi güzel değil.. Bence süre bitene kadar yazma hakki olmalı Here we provide Kelime Oyunu V 2.7 for Android 4.4++ Kelime Oyunu ile kelime bilgini test etmeye hazır mısın? Türkçe kelime oyunu sevenlere özel hazırlanmış yüzlerce kelimelik sorular ile kelime oyunu oynayın!

14 sorudan oluşan, 4 ile 10 harf arasında değişen kelimeleri doğru tahmin etmeye çalış, puanları topla. Takıldığın yerde harf almayı unutma. Her sorunun puanı harf sayısı ile doğru orantılıdır. Ne kadar az harf alırsan puanın o kadar yüksek olur.

Aman dikkat! 4 dakika içinde oyunu tamamlamaya çalış.

Oynamanızı kolaylaştırmak açısından oyunda Türkçe karakterlerden oluşan Q, F ve Alfabetik Klavye seçenekleri sunulmaktadır. Bu sayede Kelime oyunu kolaylıkla oynanabilir.

Kelime Oyunu uygulaması, ücretsizdir.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

Gayet güzel bir oyun. Canım sıkıldığında beni çok rahatlatıyor

Download Kelime Oyunu APK File

Download Kelime Oyunu

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.4 and up
  • File Name: Kelime Oyunu.apk
  • Downloads: 32
  • Version : 2.7
  • Category : Android Word App

Old Versions Kelime Oyunu

What's New in Kelime Oyunu

  • ✔ Kelimeyi bulmakta zorlandınız mı? Dilerseniz soruyu değiştirebilirsiniz.✔ Kelime tahmini sınırlandırılması kaldırıldı. 30 saniye içinde istediğiniz kadar tahmin yapabilirsiniz✔ Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Kelime Oyunu is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related Kelime Oyunu

Comments Kelime Oyunu