Doktorderki - Doktora Soru Sor APK

Downloads: 31 Category : Medical
by: Requires: Android 4.1 and upPrice:Free
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Click to Ratings)

Doktorderki - Doktora Soru Sor Description


Cevap gelmez ya da geç gelir diye tereddut ettim ama hiç dusundugum gibi olmadi. Çok ilgililer. Ozellikle Uzman doktor Cem özcan çok yardimci oldu tum sorularimi yanitladi. Uygulamayi çok begendim Here we provide Doktorderki – Doktora Soru Sor V 2.0 for Android 4.1++ Sağlıklı yaşamak adına merak ettiğiniz birşeyler mi var? Hastaneye gittiniz ve eve döndüğünüzde kafanızda bir takım soru işaretleri oluştu? Ya da vücudunuzdaki herhangi bir durumdan şikayetçi misin? Hemen Doktorderki uygulamamızla merak ettiklerinizi tek tuşla farklı branşlardan uzmanlara sorabilirsin!

Günümüzde insan sağlığı hayat kalitesini arttıran en önemli etkenlerden birisi. Basit sorularınız için hastaneye gitmeye, zaman kaybetmeye hiç gerek yok.

Doktorderki uygulaması, farklı branşlardan profesyonel doktorlar ile çalışır. Doktorların kendi alanlarında tecrübesi vardır.

Profil bölümünde tahlillerinizi, kronik hastalıklarınızı, alerjilerinizi ve kullandığınız ilaçları
kaydedebilir, tek bir ekranda tüm bunların kontrolünü yapıp sağlık durumunuzu
gözlemleyebilirsiniz.

Bazı doktorlara ücretsiz danışabilir, mesajlaşmanın yanında tahlillerinizi paylaşabilir ve
uzmanlardan hızlı bir geri dönüş alabilirsiniz. Uygulamamızın kolay arayüzü sayesinde sorunuzu hızlıca sorabilir, dakikalar içinde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Anlık bildirimler ile cevaplarınızı anında görebilirsiniz. Profil bilginizi doğru doldurduğunuzda doktorunuz sizin hakkınızda bilgiye daha çabuk ulaşacak, gereksiz zaman kaybı yaşanmayacaktır.

Doktorderki Uygulaması Özellikleri
• Diş hekimliği, dermokozmetik, kulak burun boğaz, kadın doğum, beslenme ve diyetetik, beyin cerrahi, genel cerrahi, endokrinoloji, göğüs cerrahisi, üroloji, mide rahatsızlıkları, çocuk hastalıkları, göz hastalıkları, cildiye, fizyoterapi, spor, ilişki danışmanlığı gibi konularda tecrübeli uzmanlarla anlık mesajlaşma
• Doktorlara mesajlaşma ile anında ulaşım. Mesajlaşmada tahliller, fotoğraf vb. paylaşımı
• Ücretsiz danışmanlık seçenekleri
• Kullanıcı dostu arayüz
• Mesajlaşmada anlık bildirimler
• Kredi sistemi ile uygun ücretler
• Randevusuz, fazla bekleme olmadan uzmanlarla mesajlaşma
• Doktor biyografileri ile soracağınız sorularda güven duygusu

Doktorderki olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Sizi memnun etmek için sürekli çalışıyoruz. Eğer uygulamamızı beğendiyseniz, lütfen
bizi Google Play’de oylayın, arkadaşlarınıza önerin.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes

İlk defa kullandığımda geceydi. Acaba cevap gelir mi, ne kadar zamanda gelir diye tereddüt ettim. Soruma hızlıca cevap geldi ve arka arkaya birkaç kez mesajlaştık uzman doktorla, sorularıma ayrıntılı cevap aldım. Sonuçta yine de muayene olmaya gideceğim ama gecenin o saatinde boşuna panik yapmaktan kurtulmuş olduk ailece.

Download Doktorderki - Doktora Soru Sor APK File

Download Doktorderki - Doktora Soru Sor

  • Price: Free
  • Requires: Android 4.1 and up
  • File Name: Doktorderki - Doktora Soru Sor.apk
  • Downloads: 31
  • Version : 2.0
  • Category : Android Medical App

Old Versions Doktorderki - Doktora Soru Sor

What's New in Doktorderki - Doktora Soru Sor

  • - Performans iyileştirilmesi yapıldı
Share on Facebook    Share on Twitter    Share on Google+    Share on Gmail    Share on Reddit    Share on LinkedIn    Share on Tumblr    Save to Pocket    Share on Pinterest    Save to Evernote    Email this Page    View QR Code

DISCLAIMER: Doktorderki - Doktora Soru Sor is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.
Page sharing tell your friends you can get faster download speed

Related Doktorderki - Doktora Soru Sor

Comments Doktorderki - Doktora Soru Sor